Czym powinny odznaczać się wnętrza? Na to pytanie doskonale znamy odpowiedź, a właściwie… odpowiedzi. Nie wystarczy ograniczyć się do funkcjonalności, aby ujawnić pełen potencjał tej tematyki. Wnętrza mogą – i powinny – przyciągać, intrygować, ociekać niebanalnością. Meble to nie tylko przedmioty. To styl, który zachęca nasze zmysły do delektowania się i pełnej przyjemności z samego przebywania właśnie w tym, a nie innym miejscu. Z mebli nie tylko korzystamy, nie tylko przemieszczamy się wśród nich; obcujemy z nimi, obdarowujemy je sentymentem, trzymamy w nich wspomnienia. Możemy wskrzesić ich ducha, zapewniając im nieśmiertelność, a zarazem niepowtarzalność. Powiedzmy nieskromnie – meble… to Bydgoszcz. Dlaczego? Ponieważ meble we wnętrzu utrzymanym w stylu Bohema to doskonały wybór dla każdego, dla kogo takie podejście do wnętrz jest naturalne jak oddychanie.

Meble i atmosfera, którą potrafią wytworzyć

To właśnie nasz żywioł. Naszym zadaniem i pasją jest łączenie rzekomych przeciwieństw, tak, by przekonać każdego konesera piękna, że zapewnienie ponadczasowości mebli jest nie tylko możliwe; jest to dla nas wskaźnikiem, kierunkiem działania, w którym nieustannie podwyższamy sobie poprzeczkę. Zainteresowanie i wymagania Klienta stanowią tylko (i aż) dodatkowy składnik motywacji do odkrywania nieskończonych zasobów rozwiązań, które drzemią w meblach i ich rozmaitych konfiguracjach. Meble antyki, meble włoskie… tutaj, w Bydgoszczy, żadne nie kryją przed nami tajemnic: stanowią dla nas angażującą zagadkę, która za każdym razem pozwala na świeże podejście do tematu, poparte jednak latami pracy, obecnością utalentowanych i doświadczonych projektantów wnętrz oraz pokładami merytorycznej wiedzy dotyczącej materiałów, stylowych mebli oraz ich renowacji. Dzięki nam, stylowe meble i Bydgoszcz łączą się w naturalne skojarzenie; to tutaj możesz spotkać nas najczęściej, odwiedzić, zobaczyć nasze prace, a także wypić bardzo smaczną kawę. Nasza działalność jest bardzo rozbudowana. Dla przykładu, meble antyki, które czekają na renowację, w Bydgoszczy zostaną powitane z otwartymi ramionami. Działamy jednak także na terenie całej Polski, a niekiedy również za granicami naszego kraju.

Cechy główne

W trakcie projektowania, nie powstrzymują nas sztywne bariery jednego konkretnego stylu, który raz na zawsze miałby być zdefiniowany jako jedynie słuszny i elitarny; nawiązując z Klientem ludzką relację i równie ludzką współpracę, wspólnie kreujemy wnętrze, które za każdym razem będzie cechować się wyjątkowym charakterem. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie możliwe elementy zastosowane w projekcie zostały wykonane z zachowaniem najwyższej dbałości o najdrobniejsze nawet detale. Dobór odpowiednich komponentów, których rolą jest uzyskanie idealnej przestrzeni, jest zadaniem, które bezwzględnie wymaga niemałego doświadczenia oraz sprawdzonych umiejętności projektantów. Zapewniamy to wszystko i o wiele więcej. Bohema Design to zespół, który tworzą ludzie wyposażeni nie tylko w odpowiednie wykształcenie, ale również w pasję i wypływające z niej zaangażowanie, które przekładają się nie tylko na wysoką efektywność pracy zespołowej, ale także na systematyczne doskonalenie się i pogłębianie wiedzy – ponieważ wiedza niezbędna do projektowania wnętrz jest fundamentem i stanowi o naszym profesjonalizmie, ale stałe rozwijanie się gwarantuje, że profesjonalizm nie jest u nas wyłącznie rzemiosłem, a może przede wszystkim – jest sztuką. Mówisz „stylowe meble”, myślisz „Bydgoszcz”. Mówisz „Bydgoszcz”, myślisz „Bohema Design”.

Jeszcze dokładniej o meblach stylowych w Bydgoszczy

Polem naszego działania jest aranżacja i wyposażanie indywidualnych oraz developerskich domów i mieszkań, nie wyłączając jednak wnętrz hotelowych, biurowych, wnętrz użyteczności publicznej i wielu innych. Robimy wszystko, co w naszej mocy, wiedzy i wyobraźni, aby adekwatnie do Twoich marzeń ubrać przestrzeń w formę, pamiętając przy tym, by zachowany był nie tylko luksus, ale również funkcjonalność. W końcu łączenie pozornych przeciwieństw to nasza domena. Praktyczność i elegancja, klasyka i nowoczesność; gwarantujemy jak najlepsze połączenie tych cech. Meble i wnętrza, dzięki Bohema Design z Bydgoszczy, zawsze nabierają świeżości i nietuzinkowości, a Klient uczestniczy w żywym procesie tworzenia czegoś wielkiego. Czeka Cię niepowtarzalne wnętrze, zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. Chodzi nie tylko o designerskie i stylowe meble, ale też inne elementy, które mogą być dopasowane do Twoich preferencji; tak, by odzwierciedlały Twoje usposobienie. Bohema Meble to także ręcznie odnowione meble i antyki lub meble włoskie w nowoczesnej, a jednocześnie ponadczasowej odsłonie.

Jesteśmy przekonani, że będąc w posiadaniu absolutnie najnowocześniejszych i najlepszych oprogramowań służących projektowaniu i modelowaniu wnętrz (choćby 3DS MAX), dopełniamy profesjonalizm niezbędnym elementem, który talent, wiedzę i umiejętności naszych projektantów i architektów zapina na ostatni guzik. To cały zestaw, który sprawia, że nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Wiekowe, ale jednocześnie uwspółcześnione stylowe meble – antyki: komody, witryny, toaletki, biblioteki oraz inne klasyczne meble stały się źródłem naszej pasji i inspiracji. Nieocenioną wartość drewnianych antyków wzbogaciliśmy o blask mebli nowoczesnych. Korzystając z całej palety lakierów najwyższej jakości oraz szeregu innych preparatów do renowacji mebli, dajemy gwarancję na ich trwałość przez wiele długich lat oraz tak samo długie zachowanie blasku. Synchronizując dawną i znamienną dla zamierzchłych czasów formę antyków z aktualnymi trendami panującymi w meblarstwie, wykreowaliśmy niesamowite i stylowe meble o niezwykle oryginalnym designie. Wysoki połysk, teraz także w lakierowanych, starodawnych meblach drewnianych odbija światło, co stwarza możliwość wprowadzenia antyków z minionych epok do jak najbardziej nowoczesnych wnętrz.

Dlaczego warto postawić na prawdziwych projektantów?

Stylowe meble włoskie w Bydgoszczy - Bohema Design.

Stylowe meble włoskie w Bydgoszczy – Bohema Design.

Salon, jadalnia czy gabinet – nasze aranżacje sprawdzają się wszędzie i nieodmiennie wprawiają w zachwyt zarówno domowników, jak i gości. Porywają swoją elegancją i kunsztem. Szczegółowe wymogi Klientów, sygnalizujące innowacyjne projekty i aranżacje wnętrz nie stanowią dla nas żadnego problemu, a raczej arcyciekawe wyzwanie. Z racji pełnej kompleksowości naszych działań, niezmiernie trudno byłoby znaleźć jedno słowo, które oddawałoby kwintesencję Bohema Design. Całkiem jednak możliwe, że wygrywa słowo „ekskluzywność”. Z drugiej strony, każdy, kto pragnie wyjątkowego wnętrza, może liczyć właśnie na nas, w tym sensie jesteśmy więc inkluzywni. Meble we wnętrzu stylu Bohema to istota naszej działalności, jednak dbałość o detale (w nich podobno tkwi diabeł; według nas jednak wymagają one anielskiej cierpliwości) sprawia, że poza meblami wszystkie pozostałe składniki, jak ściany, meble, zasłony, dekoracje i wykwintne dodatki łączą się w przestrzeń o doskonałej harmonii. Nasi projektanci służą pełną pomocą w aranżacji wnętrz na każdym etapie realizacji wybranego projektu. Nasze zalety, w połączeniu z ich atestem w postaci zadowolenia Klientów, dają Ci gwarancję, że nie wyparujemy z rynku; masz więc pełną gwarancję, że w każdej chwili możesz udać się do nas i dokonać ewentualnych poprawek. Naszych projektantów cechuje nie tylko doświadczenie i talent, ale również profesjonalizm, który objawia się m.in. w poważnym podejściu do Klienta – bierzemy zatem pełną odpowiedzialność za projekt, którego się podejmujemy.

Nasza obsługa jest kompleksowa w dosłownym tego słowa znaczeniu: nie ogranicza się do projektu w programie. Obejmuje ona nadzór autorski, dostawę mebli, malowanie obrazów, ekipę wykończeniową, opcję aranżacji ogrodów, a na tym się nie kończy. Oferujemy również zniżki na materiały dekoracyjne służące wystrojowi wnętrz. Jesteśmy w stałej współpracy z zaufanymi podwykonawcami, w co wlicza się ekipa budowlana, remontowa, a także projektanci ogrodów. Dzięki Bohema Design, meble i Bydgoszcz tworzą nierozerwalną całość, a na potwierdzenie damy Ci jeszcze garść faktów: nawiązując współpracę z nami, możesz być pewien, że otrzymasz od nas kompleksowy projekt, który zawiera wszelkie konieczne materiały i elementy – ponadto, posiadamy program do wizualizacji, który nie ma sobie równych; nietypowe projekty i rozwiązania nie odstręczają nas, a przeciwnie, zachęcają do poświęcenia mnóstwa czasu i energii; uskuteczniamy odrestaurowywanie mebli, w co wliczają się np. meble włoskie, vintage, retro i antyki. Cały czas rozwijamy się i szkolimy, stale poszukujemy nowych źródeł wiedzy oraz inspiracji, czemu służy również obecność na targach, branie udziału w ważnych wydarzeniach z naszej branży, korzystanie z nowych wzorów i trendów oraz włączanie ich do naszego repertuaru. Nowe metody i technologie nie są nam straszne. Powiedzieć, że jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi, to powiedzieć zdecydowanie za mało – jesteśmy nie tylko otwarci, ale wprowadzamy te sugestie w błyskawicznym tempie. Stylowe meble i Bydgoszcz są jak Wieża Eiffla i Paryż – właśnie dzięki Bohema Design.

Realizacja stylowych mebli włoskich w Bydgoszcz

Jednak jak to wszystko wdrażamy w rzeczywistość? Jak konkretnie przebiega cały proces? Otóż, w pierwszej fazie gromadzimy dane o projektowanym wnętrzu: ma miejsce inwentaryzacja i dokumentacja w formie fotografii, na której widnieją wszystkie newralgiczne elementy wnętrza. Później, konsultując się z Klientem, wspólnymi siłami personalizujemy projekt, kierując się jego oczekiwaniami i smakiem. Orientując się już w budżecie przeznaczonym na inwestycje, projektant demonstruje szczegółowy harmonogram prac do zrobienia. Na etapie drugim dobieramy konkretne elementy, opracowujemy układ funkcjonalny. Padają propozycje rozlokowania ścian, mebli, oświetlenia, koloru ścian, sprzętu AGD, ceramiki, kończąc na dobraniu materiałów wykończeniowych, w oparciu o ich próbki lub ich zdjęcia. Etap trzeci to prezentacja wizualizacji, które przedstawiają ustaloną koncepcję; jest to też czas na wniesienie ewentualnych poprawek i w konsekwencji pozwolenie na to, by podwykonawcy wiedzieli, jak wygląda ostateczny projekt do realizacji. Na etap czwarty składają się głównie rysunki techniczne, czyli szkice niezbędne dla wykonawców i podwykonawców; nazywa się to dokumentacją projektową.

Ostatnią fazą jest nadzór autorski, inaczej zwany kontrolą jakości. To etap konieczny do właściwego wykonania zlecenia. Chodzi tutaj głównie o objaśnienie ekipie wykonawczej zakresu jej pracy, kontroli jej przebiegu oraz tego, by była ona zgodna z projektem. Dokładny czas trwania tej fazy zależny jest od pracowników ekipy i stanowi uwieńczenie całej inwestycji. Mamy nadzieję, że wyposażony w przedstawioną tutaj wiedzę, chętnie skorzystasz z naszych usług. Meble we wnętrzu utrzymanym w stylu Bohema to wybór doskonały, bo świadomy.