Bohema Design powstała z potrzeby tworzenia unikatowych i stylowych mebli dla luksusowych, mebli włoskich oraz wysmakowanych wnętrz. Naszą pasją jest kreowanie ekskluzywnych i ponadczasowych mebli designerskich i włoskich oraz ręczne odnawianie antyków. Staramy się aby wszystkie elementy wykonania mebli były najwyższej jakości, tworzone z dbałością o najmniejsze detale. Dobieramy techniki renowacji i stylizacji mebli tak, aby nie straciły swojego charakteru, ale też by tchnąć w nie nowe długie życie.

Stylizowanie mebli włoskich w Bydgoszczy

Ręczna renowacja antyków, jak i stylizowanie mebli wymaga doświadczenia, umiejętności i ogromnej wiedzy, dlatego Bohena Design tworzą odpowiednio wykształceni ludzie, posiadający niezbędną wiedzę. Dzięki temu tworzone przez nas meble są solidne, trwałe i zawsze dopracowane do najdrobniejszego szczegółu.

Nasza pasja i zaangażowanie gwarantują, iż każdy mebel od Bohema Design posiada duszę i zachwyca swoim pięknem, a Ty jesteś pewien, że masz w posiadaniu unikat, majstersztyk w sztuce tworzenia stylowych mebli.

Małe i duże dzieła sztuki – stylowe meble

Meble oraz luksusowe dodatki Bohema Design, dzięki swojemu designowi idealnie wpasują się do wnętrz w stylu retro, vintage, ale i do nowoczesnych i bardzo stylowych.

Nie znajdziesz u nas dwóch takich samych mebli, bo każdy mebel od Bohema Design jest jedyny i niepowtarzalny. W tworzenie każdego mebla wkładamy dużo serca, pracy i czasu, dlatego w nasza oferta nigdy nie będzie przypominała wielkich katalogów z sieciówek. Wierzymy, ze prawdziwy luksus to najwyższa jakość, która wymaga dopieszczenia.

Zdajemy sobie sprawę, że na wielki efekt muszą pracować wszystkie doskonale ze sobą współgrające elementy wystroju. Najmniejsza grafika, czy stylowa lampa może zmienić wszystko, dlatego w Bohema Design znajdziesz propozycje stylowego oświetlenia i dodatków, dzięki którym postawisz kropkę nad i w swoim wnętrzu.