Projektowanie wnętrz w Bohema Design

ZOBACZ WIĘCEJ PROJEKTÓW

Wnętrza od JLT Design dla Bohema Design, znajdziecie również po kliknięciu w poniższy przycisk.
Projekt wnętrza salonu i stylowe meble

Etap I

Spotkanie wstępne dotyczące projektu

W pierwszej fazie zbieramy informacje o projektowanym wnętrzu: inwentaryzacja oraz dokumentacja w postaci fotografii, na której widoczne są wszystkie ważne elementy wnętrza. Następnie rozmawiając z klientem wspólnie dopasowujemy projekt do jego oczekiwań i gustu. Poznając budżet przeznaczony na inwestycje, projektant prezentuje szczegółowy harmonogram prac koniecznych do wykonania.

Etap II

Dobór elementów do projektu wnętrza
Faza ta ma za zadanie dobór poszczególnych elementów tworzących całość projektu. Następuje opracowanie układu funkcjonalnego. Zaczynając od propozycji rozmieszczenia ścian oraz to jak będą ustawione meble, przez dobór oświetlenia, kolorów ścian, ceramiki, sprzętu AGD, po dopasowanie materiałów wykończeniowych na podstawie próbek materiałów lub za pomocą zdjęć w sklepach czy stronach internetowych.
Projektowanie wnętrz ekskluzywnego aparatmentu

Etap III

Przedstawienie wizualizacji koncepcji projektu
Jest to faza w której powstaje dokumentacja projektowa w postaci wizualizacji fotorealistycznych: rozmieszczenie elektryki, hydrauliki, ścian pokrytych ceramiką, rzuty z układem podług oraz inne ważne elementy. Jest to również czas na dyskusje z klientem o poprawkach, zmianach lub koncepcjach wtórnych. Są to składowe niezbędne dla wykonawców i podwykonawców usług remontowo – budowlanych mające na celu to, aby prawidłowo wykonać projekt wnętrza zaakceptowany podczas wcześniejszego etapu koncepcyjnego.
Stylowe, jasne meble w apartamencie zlokalizowanym w Bydgoszczy.
Salon z jadalnią wypełniony meblami włoskimi w projekcie wnętrza.
Wnętrze korystarza z jasnymi, stylowymi meblami, Bydgoszcz.
Bohema Design, wnętrze stylowej przestrzeni ze schodami.
Długi korytarz w designerskim stylu. Meble włoskie, Bydgoszcz.
Kontastowe kolory na obrazie w przedpokoju, stylowe meble Bydgoszcz.

Etap IV

Dokumentacja projektowa
Jest to faza w której powstaje dokumentacja projektowa zawierająca: rysunki techniczne przedstawiające: rozmieszczenie elektryki, hydrauliki, ścian pokrytych ceramiką, rzuty z układem podług oraz inne ważne elementy. Są to szkice niezbędna dla wykonawców i podwykonawców usług remontowo – budowlanych aby prawidłowo wykonać projekt zaakceptowany podczas wcześniejszego etapu koncepcyjnego.
Piękne meble i antyki we wnętrzu pokoju
Wnętrze z meblami w Bydgoszczy.
Stylowy salon urządzony w meblach o antycznym charakterze.
Wnętrze sypialni z meblami włoskimi.
Jasna przestrzeń salonu z kontastową podłogą.
Kuchnia połączona z salonem o orginalnym stylu, mebl włoskie Bydgoszcz.

Etap V

Nadzór autorski (kontrola jakości)
Faza zlecenia nadzoru autorskiego, niezbędnego do prawidłowego wykonania zlecenia. Polega ona głównie na wyjaśnieniu ekipie wykonawczej zakresu ich pracy, kontroli przebiegu owej pracy oraz zgodności z projektem. Czas trwania tej fazy uzależniony jest od pracowników ekipy oraz kończy całą inwestycję.

 

W calu zapewnienia Państwu prawidłowo i bezproblemowo wykonanych prac polecamy korzystanie ze współpracujących z nami firm remontowo – wykończeniowych.

Zapraszamy do kontaktu z Bohema Design oraz wysyłania zapytań o wyceny.

Jesteśmy elastyczni na każdego klienta oraz rozumiemy indywidualne oczekiwania, które zostaną dopasowane do specyfiki inwestycji.

Inwestor zastępczy

Dla osób chcących oszczędzić czas oraz takich, które pragną przenieść pełną odpowiedzialność za poprawną realizację projektu (od momentu wykonania projektu do jego poprawnej realizacji) oferujemy usługę przygotowania całego zlecenia „pod klucz”. Opisana jest ona w sekcji Inwestor zastępczy.
Meble w salonie w Bydgoszczy.
Stylowe meble, Bydgoszcz.
Salon z meblami antykami, Bydgoszcz.

Chcesz zobaczyć efekty pracy Bohema Design?

Zobacz także nasze stylowe meble i antyki idealnie pasujące do ekskluzywnych wnętrz.